RN73C1J13K7BTG
MFR.Part #
RN73C1J13K7BTG
JLCPCB Part #
C4235379
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS