RN731JTTD1350B50
MFR.Part #
RN731JTTD1350B50
JLCPCB Part #
C4187826
Description
-55℃~+155℃ 135Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS