RN73C1J15K8BTD
MFR.Part #
RN73C1J15K8BTD
JLCPCB Part #
C1715451
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS