CRGH2010F16R5
MFR.Part #
CRGH2010F16R5
JLCPCB Part #
C2147396
Description
-55℃~+155℃ 16.5Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS