RU73X2A4K32LTDF
MFR.Part #
RU73X2A4K32LTDF
JLCPCB Part #
C3939381
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.32kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS