RN73H1JTTD4480B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4480B25
JLCPCB Part #
C4122742
Description
-55℃~+155℃ 100mW 448Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS