RN73C1E316RBTG
MFR.Part #
RN73C1E316RBTG
JLCPCB Part #
C3988259
Description
-55℃~+155℃ 316Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS