CRGH2010F32R4
MFR.Part #
CRGH2010F32R4
JLCPCB Part #
C2145936
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 32.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS