RN73C1E316RBTD
MFR.Part #
RN73C1E316RBTD
JLCPCB Part #
C4245507
Description
-55℃~+155℃ 316Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS