SG73S1ETTP394G
MFR.Part #
SG73S1ETTP394G
JLCPCB Part #
C4260157
Description
-55℃~+155℃ 125mW 390kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS