RN73C1E2K8BTD
MFR.Part #
RN73C1E2K8BTD
JLCPCB Part #
C2081775
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS