CPF0402B20RE1
MFR.Part #
CPF0402B20RE1
JLCPCB Part #
C2075610
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 25V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS