RN73C1E28KBTD
MFR.Part #
RN73C1E28KBTD
JLCPCB Part #
C2087164
Description
-55℃~+155℃ 25V 28kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS