CRGS0805J47K
MFR.Part #
CRGS0805J47K
JLCPCB Part #
C4017510
Description
-55℃~+155℃ 47kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS