AF0402FR-07182KL
MFR.Part #
AF0402FR-07182KL
JLCPCB Part #
C5549431
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS