RA73F1J2K67BTD
MFR.Part #
RA73F1J2K67BTD
JLCPCB Part #
C4280120
Description
-55℃~+155℃ 2.67kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS