RC0603FR-7W110RL
MFR.Part #
RC0603FR-7W110RL
JLCPCB Part #
C6263889
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS