H8309RDCA
MFR.Part #
H8309RDCA
JLCPCB Part #
C1405280
Description
-55℃~+155℃ 250mW 309Ω Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS