RA73F1J2K61BTD
MFR.Part #
RA73F1J2K61BTD
JLCPCB Part #
C7272674
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS