RA73F1J274RBTD
MFR.Part #
RA73F1J274RBTD
JLCPCB Part #
C4188138
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 274Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS