3560820RJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3560820RJT
Description
-55℃~+155℃ 300V 6W 820Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% - Chip Resistor - Surface Mount ROHS