RN73C1J866RBTG
MFR.Part #
RN73C1J866RBTG
JLCPCB Part #
C4271292
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 866Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS