RN73C2A3K92BTG
MFR.Part #
RN73C2A3K92BTG
JLCPCB Part #
C4290547
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.92kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS