RA73F1J294RBTD
MFR.Part #
RA73F1J294RBTD
JLCPCB Part #
C4277046
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 294Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS