PRD-11DH0-48
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
PRD-11DH0-48
Description
-55℃~+80℃ 125V@DC 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20A 20ms 40ms 48V Silver - Power Relays ROHS