CPF0805B49K9E
MFR.Part #
CPF0805B49K9E
JLCPCB Part #
C4197361
Description
-55℃~+155℃ 100mW 49kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS