RN73A1J1K24BTG
MFR.Part #
RN73A1J1K24BTG
JLCPCB Part #
C4073749
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS