MPT100C33RF
MFR.Part #
MPT100C33RF
JLCPCB Part #
C3560487
Description
-65℃~+175℃ 100W 33Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS