MPT100C330RF
MFR.Part #
MPT100C330RF
JLCPCB Part #
C3449965
Description
-65℃~+175℃ 100W 330Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS