PF2472-1R1F1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
PF2472-1R1F1
JLCPCB Part #
C3415621
Package
TO-247-2
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 100W Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS