TEH100L2R00JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TEH100L2R00JE
JLCPCB Part #
C3482533
Package
TO-247-2
Description
100W 2Ω Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS