KU-5A35-120
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
KU-5A35-120
Description
-45℃~+70℃ 10A 10ms 120V 15ms 240V@AC AgCdO One set changeover: 1C (SPDT - changeover) - Power Relays ROHS