RQ73C1E619RBTD
MFR.Part #
RQ73C1E619RBTD
JLCPCB Part #
C4282974
Description
-55℃~+155℃ 619Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS