350216KFT
MFR.Part #
350216KFT
JLCPCB Part #
C2083150
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 200V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS