KU-14A35-120
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
KU-14A35-120
Description
-45℃~+60℃ 10A 10ms 120V 15ms 240V@AC 3 Form C: 3C (3P2T-CO) AgCdO - Power Relays ROHS