KUP-11D15-24
MFR.Part #
KUP-11D15-24
JLCPCB Part #
C1563335
Package
插件,38.89x35.71mm
Description
-45℃~+70℃ 1.25W 10A 10A@240VAC、10A@32VDC 10ms 15ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 240V@AC 24V 472Ω AgCdO 插件,38.89x35.71mm Power Relays