KUMP-14D18-12
MFR.Part #
KUMP-14D18-12
JLCPCB Part #
C1563325
Package
插件,38.89x35.71mm
Description
-45℃~+70℃ 1.2W 10ms 120Ω 12V 15A 15ms 277V@AC 3 Form C: 3C (3P2T-CO) AgCdO 插件,38.89x35.71mm Power Relays