KUEP-11D15-125
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
KUEP-11D15-125
JLCPCB Part #
C7292109
Package
SOCKETABLE
Description
-45℃~+70℃ 10A 10ms 125V 150V@DC 15ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) AgCdO SOCKETABLE Power Relays ROHS