KUEP-7D15-125
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
KUEP-7D15-125
Description
-45℃~+70℃ 10A 10ms 125V 150V@DC 15ms AgCdO Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) - Power Relays ROHS