KHAU-11D12-12
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
KHAU-11D12-12
JLCPCB Part #
C1562879
Package
Plugin,21.8x28.2mm
Description
-45℃~+70℃ 12V 13ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 240V@AC 5A 6ms AgCdO 插件,21.8x28.2mm Power Relays