KHAU-17D11-12
MFR.Part #
KHAU-17D11-12
JLCPCB Part #
C1563489
Package
Plugin,21.8x28.2mm
Description
-45℃~+70℃ 12V 13ms 240V@AC 3A 4 Form C: 4C (4PDT-CO) 6ms Silver 插件,21.8x28.2mm Power Relays