K10P-11A15-12
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
K10P-11A15-12
JLCPCB Part #
C1562960
Package
Plugin,21.8x28.2mm
Description
-45℃~+70℃ 10ms 120V@AC 12V 13ms 15A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) AgCdO 插件,21.8x28.2mm Power Relays