HSC100820RJ
MFR.Part #
HSC100820RJ
JLCPCB Part #
C1567528
Description
100W 820Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS