CRGP0805F47R
MFR.Part #
CRGP0805F47R
JLCPCB Part #
C4108931
Description
-55℃~+155℃ 333mW 47Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS