CPF0603B68R1E
MFR.Part #
CPF0603B68R1E
JLCPCB Part #
C4120128
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 68.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS