HSA50180RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
HSA50180RJ
JLCPCB Part #
C1525581
Package
Plugin
Description
180Ω 50W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS