RN73C1J31R6BTD
MFR.Part #
RN73C1J31R6BTD
JLCPCB Part #
C1715585
Description
-55℃~+155℃ 31.6Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS