HSA5080RJ
MFR.Part #
HSA5080RJ
JLCPCB Part #
C1525487
Description
50W 80Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS