HSA10180RJ
MFR.Part #
HSA10180RJ
JLCPCB Part #
C1525668
Description
16W 180Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS