HSA2524KJ
MFR.Part #
HSA2524KJ
JLCPCB Part #
C1525681
Description
24kΩ 25W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS